Dom ProduktyGospodarstwa Furnace

Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych

Orzecznictwo
dobra jakość Żakardowe tkaniny tapicerki na sprzedaż
dobra jakość Żakardowe tkaniny tapicerki na sprzedaż
Opinie klientów
Chcę powiedzieć, że produkty bardzo dobre. Dziękuję wszystkim za sugestie.

—— Pan Abílio Cipriano

Bardzo doceniam za profesjonalną obsługę i wyższym standardem kontroli jakości, bardzo szczęśliwy, że cię znam.

—— Pan Johnifere

Doskonała jakość i szybka dostawa.

—— Zwycięzca

Im Online Czat teraz

Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych

Chiny Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych dostawca
Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych dostawca Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych dostawca

Duży Obraz :  Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: hengli
Orzecznictwo: ISO9001-2000
Numer modelu: LW30

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko; lub według klienta
Czas dostawy: 30-50 dni
Zasady płatności: TT/LC
Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Automatyczna stalowa prętowa maszyna do rysowania, prosta maszyna do formowania rur węglowych

Szybki podgląd:

Typ : zimno ciągniony

Marka : Hengli

Numer modelu : LW30

Materiał wejściowy: wspólna stal węglowa, stop, metalurgia metali kolorowych

Obsługa posprzedażna: dostępna usługa za granicą

Miejsce pochodzenia : Jiangsu, Chiny (kontynentalne)

Używany w : dziedzinie rur z węgla, rury z metali nieżelaznych, i tak dalej.

Opis:

Wprowadzenie procesu ciągnienia rur


Kiedy wydrążona rura jest wyciągnięta przez matrycę, na ogół trzpień lub zatyczka służy do podparcia wewnętrznej średnicy rury, ten proces nazywa się rysowaniem rury. Funkcja wtyczki ma wpływać na redukcję ściany i sterować wielkością otworu. Jednakże trzpień można pominąć, jeśli nie jest konieczne zmniejszenie grubości ścianki lub jeśli wymiary i powierzchnia wnętrza nie są ważne. Proces narysowania rury bez trzpienia jest znany jako zanurzanie rur.
W rurach rysujących na nieruchomym trzpieniu maksymalne zmniejszenie pola powierzchni przekroju poprzecznego nie przekracza 40 procent na przechodzenie zwiększonego tarcia z trzpienia. Jeśli starannie dopasowany trzpień dryfuje w dyszach matrycy, możliwe jest uzyskanie redukcji o 45 procent i przy tej samej redukcji obciążenia rysunkowe są mniejsze niż do rysowania za pomocą stałej wtyczki. Ten styl nazywa się rysunkiem z pływającą wtyczką. Należy wspomnieć, że w tym stylu projektowanie narzędzi i smarowanie może być bardzo istotne. Problemy z tarciem w rysunku rury są minimalizowane w rysunku za pomocą długiego trzpienia. Trzpień składa się z wzdłużnego drutu lub drutu, który rozciąga się na całej długości rury i jest wyciągany przez matrycę z rurką. W tym projekcie redukcja powierzchni może wynosić 50 procent. Jednak po rysowaniu trzpień należy usunąć z rury poprzez walcowanie (zwijanie), co zwiększa średnicę rury i pogarsza tolerancje wymiarów. Proces rysowania omówiony powyżej można zilustrować na rys. 1.Figa. 1: Proces ciągnienia rur. A) zatonięcie; B) zatyczkę ustaloną; C) wtyk pływający; D) trzpień ruchomy Stół do ciągnienia na zimno rur składa się z ciężkiej ramy stalowej lub ławki, w środku której znajduje się głowica matrycy do trzymania matrycy. Na jednym końcu ławki znajduje się regulowany uchwyt do mocowania pręta trzpienia. Na drugim końcu znajduje się wałek, zaopatrzony w koło zębate, nad którym przechodzi ciężki, niekończący się kwadratowy łańcuch. Łańcuch ten leży w zagłębieniu na szczycie ławy, która rozciąga się od koła zębatego do głowicy, gdzie łańcuch przechodzi przez koło pasowe i zwraca pod ławką do koła zębatego. Koło zębate napędzane jest silnikiem o zmiennej prędkości obrotowej za pomocą odpowiedniego przekładni redukcyjnej.
Produkcja
Walcowane na gorąco rury po ochłodzeniu są na jednym końcu. To wskazanie polega na zmniejszeniu średnicy zewnętrznej, na odległość około 150 mm (6 cali), wystarczająco, aby umożliwić zredukowaną część wchodzącą do otworu w dyszlu ciągnąc się swobodnie, dzięki czemu szczęki podkładu mogą chwytać ten koniec rura. Jeśli ma być dostarczony więcej niż jeden przewód zimny, punkt jest nieco pod końcowym rozmiarem matrycy, jeśli jest to możliwe.
W większości przypadków jeden przebieg zimno wystarcza, aby osiągnąć zbliżone wymiary, dobrą powierzchnię i wymaganą właściwość mechaniczną produktów. Dodatkowe warstwy mogą być konieczne: (1) cieńsze ściany, (2) lepsze wykończenie powierzchni, (3) mniejsze średnice, lub (4) dłuższą długość.
Do produkcji z wieloma przejściami konieczne jest ich wyżarzanie po każdej operacji tłoczenia na zimno. Przed dalszym rysowaniem na zimno, wyżarzone rury muszą być marynowane i smarowane. Wszystkie rury, z wyjątkiem rurek mechanicznych, nie są poddawane obróbce cieplnej po ostatnim przejściu przez zimno. Wiele rurek otrzymuje specjalny zabieg normalizujący przed ostatnim przejściem w celu uzyskania prawidłowej struktury ziarna w gotowej rurce; To wyżarzanie prowadzi się w ciągłym tunelu lub w piecach wsadowych opalanych gazem. Piece ciągłe są wyposażone w rolki napędzane odpornością na ciepło, służące do przenoszenia rurek przez piec z określoną z góry prędkością w zależności od sekcji rury, temperatury wyżarzania, czasu w temperaturze, itp. Piec węglowy jest umieszczony w akumulatorze Są obsługiwane przez specjalny żuraw ładujący.
Ponadto zimnowalcowane, wyżarzane rury są poddawane operacji wykańczania, takie jak prostowanie, cięcie, kontrola i testowanie.

Aplikacje:

Dane techniczne:

NIE.

Nazwa

Parametry techniczne

Jednostka

1

Znamionowa siła ciągnienia

300000

N

2

Maksymalna dopuszczalna średnica pracy

45

Mm

3

Max. Stopa redukcji

30

%

4

Prędkość rysowania

10

M / min

5

Maksymalna długość rysunku

10

M

6

Szybkość powrotu wózka

40

M / min

7

Moc silnika

75

Kw

8

Główna prędkość silnika

980

Obr./min

9

Typ reduktora prędkości

JZQ1150

Przewaga konkurencyjna:

Maszyna do rysowania jest wycofującym urządzeniem rdzenia rdzenia, generalnie stosunkowo mechaniczne rozszerzenie maszyny ma następujące zalety:

(1) Stubbs wykonał wysoką koncentrację stali
Dzięki płynnej pracy napędu hydraulicznego, w strukturze systemu i zapewnia siłę ciągnąc linii osi rury oraz na zewnątrz osi formy, zgodnych z osią trzpienia, poprawiając tym samym dokładność produktu , Bez biegu, współśrodkowości i prostoliniowości;

(2) Prosta konstrukcja, łatwa produkcja
Tego typu części rury z ciągiem zimnowodowym części są proste i łatwe w obróbce. Kolejna konstrukcja ramy stropowej ramy polepszająca wytrzymałość, sztywność i nośność ciągnących maszyn.

(3) Podstawa prostego wyposażenia
Jako podstawa cylindra podstawa formy i konika składa się z ośmiu rur i czterech zespołów prętów wsporczych, połączonych razem jako całość, roli obciążenia roboczego, tak ciągnącego naciągu zamkniętego w ramach całej konstrukcji, fundament nie ponosi pracy maszyny ciągnącej Obciążenie, obciążają tylko ciężar urządzenia, oszczędzając tym samym
Wiele kosztów fundacji sprzętu.

(4) Bezstopniowa
Zawór hydrauliczny układu zaworowego wkładu zaworów, prędkość rysowania można regulować w szerokim zakresie gładkie, elastyczne i wygodne.

Referencyjne zdjęcia urządzeń głównych:

Orzecznictwo:

Szczegóły kontaktu
China Industrial Furnace Online Market
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)